26/08/2017
sestdiena 20:00
Tcheka (Kabo Verde)

Savas šīs vasaras koncertu tūres noslēgumā, un starp solo koncertiem Ņujorkas Linkolna centrā un Čikāgas Pasaules mūzikas festivālā , Tčeka prezentēs savu jauno albumu ‘ Boka cafe ’ arī Latvijā!


Tcheka ir Kabo Verdes salu dziedātājs, autors un ģitārists, kurš ir labi pazīstams ar savu darbu, transponējot tradicionālo žanru ‘’batuque’’ (Kabo Verdes izcelsems tradicionāls mūzikas stils) uz elektro- akustisko ģitāru.  


Mākslinieks uzaudzis muzikālā ģimenē un sācis spēlēt mūziku jau agrā bērnībā kopā ar savu tēvu, vijolnieku - Raulu Andrade.  15 gadu vecumā talantīgais jaunietis sāka redzami attīstīt savu savdabīgo mūzikas stilu, kura pamats un saknes ir batuque. Laikam ejot Tcheka paplašināja savu muzikālo redzesloku un pilnveidoja sevi kā mūziķi un dziesmu autoru. 2003 gadā viņš prezentēja savu pirmo albumu ‘’Argui! ‘’, ko izdevusi ierakstu kompānija ‘’Lusafrica’’ .  


2005.gadā tika ierakstīts viņa otrais albums ar nosaukumu ‘’Nu Monda’’, kas guva ļoti labas atsauksmes un ieguva ‘’Artist of the Year’’ balvu ’’ Radio France International’’ Pasaules mūzikas žanrā.


Šogad, 2017. gadā ir izdots Tchekas jaunais albums 'Boka Kafé', kurš ir ticis jau prezentēts daudzās pasaules valstīs (ASV, Ķīnā, Spānijā, Vācijā, Serbijā, Igaunijā, Polijā,Ungārijā, Portugālē, Francijā un Luksemburgā) un savu atskaņojumu pieredzēs arī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars".
Norises vieta: Kamerzāle

Organizē: SIA Lazytime