04/08/2017
piektdiena 15:00
LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS: MEISTARKLASE LAIKMETĪGAJĀ DEJĀ. TOBIASS DRĒGERS

Tobiass M. Drēgers ir neatkarīgs horeogrāfs un skatuves mākslinieks, kura darbībā apvienojas skatuves, dizaina, jaunā cirka un filmu mākslas žanri.


Studējis filmu un teātra mākslu, kā arī laikmetīgo deju Vīnes konservatorijā. Tāpat zināšanas papildinājis Zalcburgas Eksperimentālās dejas akadēmijā. Tobiass Drēgers strādājis gan kā aktieris, gan dejotājs, gan horeogrāfs. Savā radošajā darbībā daudz iespaidojies no beļģu skatuves mākslas atvērtības, brīvības un neierobežotības.


Mērķauditorija: dejas interesenti/dejas profesionāļi ar priekšzināšanām


Prasības: piedaloties meistarklasē, jābūt ērtam apģērbam atbilstošam fiziskam treniņam, kā arī piezīmju kladei un rakstāmpiederumiem


Pieteikšanās meistarklasēm noritēs līdz 10.07.2017., zvanot uz koncertzāles „Lielais dzintars” informatīvo tālr.: 63424555 (tā kā vietu skaits ir ierobežots, pieteikties nepieciešams savlaicīgi).


Dalība meistarklasē: bez maksasPēc meistarklases, 4. augustā plkst. 21.00, Liepājas Mākslas foruma 2017 laikā interesentiem ir iespēja apmeklēt Tobiasa Drēgera solo performanci “Ikdienas trakums” (Daily Madness). Sižetiski performance attēlo kāda vīrieša cīņu pašam ar sevi – cīņu starp pasaules un prāta noteiktajiem rāmjiem un savu iekšējo brīvību. Biļetes uz performanci “Ikdienas trakums”  iespējams iegādāties visās „Biļešu paradīze” kasēs, kā arī Liepājas koncertzāles Informācijas centrā. 


Uz Liepājas mākslas foruma notikumiem iespējams iegādāties arī kopbiļeti, kas apmeklētājiem dos iespēju par izdevīgāku cenu apmeklēt visu foruma programmu: šeit
Ierodoties pasākuma vietā, kopbiļete tiks samainīta pret visu pasākumu kopējo ieejas pasi.

Norises vieta: Lielā zāle
Organizē: Lielais dzintars